Do wydarzenia pozostało

Opis

Authentic Jazz*
Prowadzący: Anna Hasiak
Godziny: sb. i ndz. 10:00 – 11:30 (3h zajęć)
Koszt: 60 zł za osobę
Warsztaty są dobrą opcją dla tych, którzy wolą taniec solo od tańca w parze lub chcą popracować nad jakością własnego ruchu. W czasie tych zajęć nauczysz się podstawowych jazz stepów, dzięki którym będziesz w stanie zatańczyć specjalnie przygotowaną na tą okazję choreografię.
*Authentic Jazz to rodzaj tańca, bardzo często opierający się na improwizacji do muzyki. Nie posiada jednego, ściśle określonego kroku podstawowego – jest kombinacją elementów tanecznych, które możemy znaleźć w legendarnych solowych choreografiach lat 20, 30 i 40 xx wieku

Lindy Hop*
Prowadzący: Anna Hasiak i Konrad Wawrowski
Godziny: sb. i ndz. 12:00 – 14:00 (4h zajęć)
Koszt: 80 zł (70 zł jeśli zapiszecie się wspólnie z partnerem/ką) za osobę
Dzięki tym zajęciom, poznasz podstawy najpopularniejszego tańca swingowego w stylu retro, dzięki którym swobodnie odnajdziesz się na parkiecie, kiedy z głośników zabrzmią hity złotej ery jazzu.
*Lindy hop to radosny taniec, który narodził się w latach 30-tych w Harlemie w Nowym Jorku. Jego cechy charakterystyczne to: duża dawka improwizacji, zabawy i śmiechu.

Balboa*
Prowadzący: Anna i Piotr (Zielu) Zielińscy
Godziny: sb. i ndz. 14:30 – 16:30 (4h zajęć)
Koszt: 80 zł (70 zł jeśli zapiszecie się wspólnie z partnerem/ką) za osobę
Jeśli szybkie tempo piosenek powoduje, że się męczysz i opadasz z sił, są to zajęcia dla Ciebie. Swobodne dreptanie, bliski kontakt i minimalizm to definicja tych zajęć. Przygotujcie swoje trampki i ruszamy do boju!
Na tych zajęciach poznacie kilka podstawowych ruchów balboa i podstawowe zasady, które umożliwią Wam odczuwać radość i swobodę w poruszaniu się do szybkich utworów.
*Balboa to taniec swingowy pozwalający na bezstresowe (i bezwysiłkowe) tańczenie do szybkich utworów. Powstał w Południowej Kalifornii w latach 20′ XX wieku, a swą popularnością podbił wiele sal tanecznych w latach 30′ i 40′. W Polsce pojawił się stosunkowo niedawno, bo około 10 lat temu.

Blues
Prowadzący: Anna Hasiak i Konrad Wawrowski
Godziny: sb. i ndz. 17:00 – 19:00 (4h zajęć)
Koszt: 80 zł (70 zł jeśli zapiszecie się wspólnie z partnerem/ką) za osobę
Blues to nie tylko ponad 100 lat historii muzyki, to także 100 lat ewolucji tańca który był związany z kulturą Afroamerykańską. Taniec bluesowy to przedłużone, powolne ruchy, to nagłe zwroty akcji i wspaniałą muzyka która będzie nam towarzyszyć. Na zajęciach przekażemy Wam w pigułce podstawy tego tańca, damy Wam narzędzia dzięki którym będziecie mogli przetańczyć kilka piosenek i pobawić się muzyką.

FORMY PŁATNOŚCI:
Po wypełnieniu formularza otrzymacie (w ciągu 48h) maila z wytycznymi w jaki sposób przelać nam pieniądze.
Dla zachowania najwyższego komfortu zajęć uzasadnionego metodologicznie i epidemiologicznie nie respektujemy kart sportowych.

ZAPISY:
https://tiny.pl/rjt2p

Wszystkie zajęcia będą prowadzone na salach tanecznych na Więckowskiego 16.
Jeśli potrzebujecie dodatkowego wyjaśnienia, macie uwagi, prośby, wnioski – zapraszamy do kontaktu w wiadomości na naszym fanpage’u lub poprzez contact@swinging.pl.
Będziemy przestrzegać podstawowych zasad higieny i dostosowywać się do pandemicznych zaleceń 😉

Zdjęcia