Do wydarzenia pozostało

Opis

                                     🔥 Serdecznie zapraszamy na WARSZTATY TANECZNE z Klaudią i Nikitą 🔥

Nikita i Klaudia po raz pierwszy w Bydgoszczy. W programie 1h stylingu i 4h zajęć w parach. 🥰

 

📆 KIEDY ? 📆

16.01.2021

O KTÓREJ ?
✅  13:00 – 19:00 ▶ z blokiem ladies styling (z godzinną przerwą obiadową) 

✅  14:00 – 19:00zajęcia w parach (z godzinną przerwą obiadową)

📌 GDZIE ? 📌

Studio Tańca Adelante
ul. Chodkiewicza 15 IIIp. Bydgoszcz Śródmieście

💥 W PROGRAMIE 👇 💥

⏰ 4h lub 5 h zajęć ! ⏰

✅ Warsztaty taneczne 1h  LADIES STYLING  (Klaudia Perdek )

✅ Warsztaty taneczne 4h BACHATA SENSUAL  (Klaudia Perdek i Nikita Bubnov)

✅ Impreza

💰 KOSZT 💰

120 zł / os. 👉 4h zajęć w parach.

30 zł / os. 👉 1h zajęć ladies styling

 

💃K L A U D I A 💃P E R D E K 💃

Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu.
Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda).
Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.
Przez ostatnie lata zdobyła tytuły: mistrzyni Polski IDO w salsie solo,mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze, mistrzyni świata merengue, wicemistrzyni świata bachaty oraz drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF. Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.
Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać.
Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.

 

🕺N I K I T A 🕺 B U B N O V 🕺

Zwycięzca konkursu “Baila con sorpresa” w 2016 roku Finalista międzynarodowego konkursu Warsaw Bachata Social Competition w 2018 r.
Nikita jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i ogromna pasją do przekazywania wiedzy. Nikita miał na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.
Od lat Nikita trenuje grupy choreograficzne i prowadzi zajęcia w najlepszych szkołach tanecznych stolicy. Uczestnicy prowadzonych przez niego zajęć i warsztatów doceniają jego umiejętności i charakterystyczne poczucie humoru, które sprawia, że kursy pod okiem Nikity są jedyne w swoim rodzaju. To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi.
Nikita jest finalistą wielu konkursów bachatowych. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.

 

Zdjęcia

Plan Wydarzenia

⏰ 13:00 - 14:00 ⏰ ▶ Godzinny blok zajęć z Klaudią z stylingu.
⏰ 14:00 - 16:00 ⏰ ▶ Dwugodzinny blok zajęć z Klaudią i Nikitą w parach.
⏰ 16:00 - 17:00 ⏰ ▶ Godzinna przerwa obiadowa.
⏰ 17:00 - 19:00 ⏰ ▶ Dwugodzinny blok zajęć z Klaudią i Nikitą w parach.
⏰ 21:00 ⏰ ▶ Impreza !

Gwiazdy