Do wydarzenia pozostało

Opis

12.09.2020 odbędą 9 godzinne warsztaty !

BACHATA 
HIP HOP CHOREO 
MODERN, JAZZ 

 

INSTRUKTORZY: 

  • Klaudia Antos
    Hip-hop/New age – Po sukcesie medialnym i tanecznym we wrześniu 2018 roku wyjechała na warsztaty do najlepszych na świecie szkół tańca m.in. Millennium Dance Complex oraz The Playground LA. Jej energia oraz umiejętności sprawiły, że choreografowie, których poznała podczas pobytu zadbali o to, aby Antos wróciła i na dłużej została w Stanach. W 2019 tańczyła w Super Bowl u boku największych gwiazd.
  • Stefano Silvino
    Modern/Jazz – Zaczął uczyć się tańczyć na Sycylii w wieku 15 lat u różnych nauczycieli klasycznych i techniki modern. W 2011 przeprowadził się do Rzymu by trenować modern pod okiem takich nauczycieli. Zagłębił się w taniec współczesny szkoląc się pod okiem: Erika Silgoner, Medhi Walerski (choreograf NDT), Christopher Roman (były tancerz Frankfurt Baller i Forsythe Company pod kierownictwem William’a Forsythe), Maeva Berthelot ( tancerka w Hofesh Shechter Company). Współpracował podczas takich eventów jak „AMWAY CHINA 2012” w Monachium z Luc Petit Creation i uczestniczył w międzynarodowej trasie musicalu „KAROL WOJTYLA, la vera storia”, reżyserii Duccio Forzano. Tańczył też w operze „IL PAESE DEL SORRISO”, w choreografii Sandhya Nagaraja w Trieste (Włochy). W 2016 roku wygrał program You can dance Po Prostu Tanca. Brał udział w projektach tanecznych Irada Mazliaha i Noa Shiloh w Warsaw Dance Department. Tancerz „The Orsano Project”, choreograf Phil Orsano, podczas występu na 34-tą rocznicę centrum obserwacji w Nowym Yorku. Tancerz i choreograf autorskiego projektu tanecznego pt. „I’m the N-One”. Nauczyciel modern-contemporary podczas licznych warsztatów tanecznych w całej Polsce. Półfinalista programu World Of Dance w duecie z Katarzyną Zakrzewską. Nauczyciel modern, contemporary oraz kontakt improwizacji w Warszawie ( East Side Dance Academy, Samo Centrum Wszechświata) oraz na warsztatach w całej Polsce i na świecie. Choreograf spektaklu pt. „ Miłość na piasku”. Tancerz opery pt. „Halka” w Operze Narodowej w Warszawie w reżyserii Agnieszki Glinki i choreografii Weroniki Pelczyńskiej. Choreograf spektaklu pt. She War Saw” którego premiera odbyła się 17 czerwca 2019 roku.

Karolina&Gregory
Karolina nieustannie szkoli się u najlepszych z zagranicy uczestnicząc w kilku – kilkunastu festiwalach rocznie w kraju i zagranicą. Jest również organizatorem cyklu Warsaw Bachata Meet Up! – warsztatów z najlepszymi parami z Polski i zagranicy oraz BachataStars Poland.
W tańcu bardzo często łączy różne techniki taneczne. Ceni sobie wszechstronność i indywidualizm. Uważa, że dzięki pracy można osiągnąć wszystko, trzeba tylko chcieć.
Gregory, jego taniec jest żywiołowy i pełen energii. Prowadzi warsztaty z pasją i humorem. Zajęcia z nim to prawdziwe wyzwanie dla kursantów ponieważ uwielbia szybkie tempo zajęć, wymagającą muzykę i unikalne kombinacje figur.
Jako para: Mistrzowie BachataStars Austria 2018. W 2015 roku zdobyli Mistrzostwo BachataStars Sweden, w 2016 V-ce Mistrzostwo Węgier, w 2017 V-ce Mistrzostwo Czech, a w 2019 3. Miejsce BachataStars Austria. Jako jedyna para w Polsce cztery lata z rzędu zdobyli kwalifikacje do World BachataStars.

MIEJSCE: 
Hali Arena Akademicka 50, 44-100 Gliwice w 3arte Arena na dwóch przestronnych klimatyzowanych salach, w trakcie warsztatów działa bar oraz kawiarnia, Parking – p5 wejście od strony małej Areny.

KOSZT:

W trakcie warsztatów maksymalnie da się skorzystać z 4.5 h zajęć , bloki można wybierać dowolnie , oczywiście wcześniej deklarując godziny oraz styl.

  •  1.5h warsztatów 90
  • 3h warsztatów 149
  •  Impreza do warsztatów 39
  • Pakiet Premium 4.5h Warsztatów i impreza 199

ATRAKCJE:
Impreza od 19.00 do 2.00 (wstępnie)
Fingerfoods i ciepłe danie, barman
Animacje, pokazy i wiele innych atrakcji
W razie potrzeby posiadamy zniżki na nocleg na ten dzień w hotelu Mikulskim na hasło 3arte Arena Gliwice

ZAPISZ SIĘ! 

 

Zdjęcia

Plan Wydarzenia

Karolina & Gregory (open) I BLOK: 13:15 - 14:45 II BLOK 15:00 - 16:30
KLAUDIA ANTOS (zaawansowany, open) I BLOK 15:00 - 16:30 II BLOK 17:00 - 18:30
STEFANO SILVINO (open) I BLOK: 13:15 - 14:45 II BLOK 17:00 - 18:30